Hakkımızda


Gayrimenkul, dünyanın neresinde olursa olsun yatırımcısına en çok kazandıran, en güvenli araç… Artık sınırlar kalktı. Dünya hepimizin evi. Biz nasıl dünyanın bir ucundaki bir ülkeden beğendiğimiz evi alabiliyorsak; bir İngiliz, bir Amerikalı da Türkiye’de yaşamak istediği yerde konut sahibi olabiliyor.

Remax Mia, Türkiye’nin farklı noktalarından en lüks konutlarını, dünyanın her zaman en büyük çekim merkezlerinden olan Londra’nın en özel projelerini, yakın geleceğin en kârlı yatırım adresi olarak görülen Miami’nin en seçkin örneklerini portföyünde bulunduruyor. Ayrıca, farklı ülkelerin en özel projelerini de bünyesine katmaya devam ediyor.

Biz sadece bir telefon uzağınızdayız. Remax Mia, uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında sayısız portföyüyle hep yanınızda olmaya ve sizlerle büyümeye devam edecek. Bizimle olduğunuz için teşekkürler.Sevgilerimle
Songül Toprak Özsan


Vizyonumuz

Tüm müşterilerimize, danışanlarımıza ve bizi takip eden herkese doğru bilgi, güvenilir bir hizmet vermek…

Misyonumuz

Güvenli yatırım yapabilmenin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için de Remax Mia olarak “Güvenle ilerlemek” ilkesini benimseyerek verdiğimiz hizmetimize ve emlak ofisimizin büyüyen ağına daha çok danışanın ulaşabilmesini sağlamak için çalışıyoruz.