Ekibimiz

 

Remax Mia'nın geniş portföyünden, tecrübeli ekibinden ve sektör liderliğinden hemen faydalanın.

Songül Toprak Özsan

Broker / Owner


20 yıldır sürdürdüğü Akmerkez Arçelik bayiliği başarısını ve inşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesini, dünyada ve Türkiye’de bir numara olan gayrimenkul şirketi Remax ile birleştirdi ve 3 Ağustos 2016’da Remax Mia’yı kurdu.
Remax Mia ailesi olarak, en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyor ve hedeflerinize ulaşmak için emin adımlarla ilerliyor.

Amacım, herkese aradığı konforu bulabilmesinde ve gayrimenkul yatırımlarını güvenli bir şekilde yapabilmesinde doğru yolu gösterebilmek...
Portföylerim

Füsun Erdinç

Ofis Müdürü


Balkanları (Selanik) Anadolu topraklarıyla (Adana) buluşturan bir aileden geliyor. İngiltere'de aldığı 1 yıllık dil eğitiminin ardından, Atatürk Havalimanında (Duty Free Shop) 8 yıl Christian Dior temsilciliği yaptı. 1999 yılında oğlunun doğmasıyla yaklaşık 5 yıl iş hayatına ara verdi. Büyük bir inşaat firmasının satış ve pazarlama departmanında 11 yıl boyunca -proje bazında- çalıştı. Mayıs "17 itibarıyla, kaliteli bir ofisle “Remax Ailesi”ne katıldı.

Mükemmeliyetçi yapım ve işimi kendi işim gibi sahiplenmem, Remax"le uyumlu ve işlevsel bir birliktelik kuracağımın kanıtıdır.

Bülent Toprak

Gayrimenkul Danışmanı


Türkiye'de 2 yıl Uluslararası Ticaret Yönetimi eğitiminin ardından, New York'ta üniversite eğitimini tamamlayıp Türkiye'ye döndükten sonra uzun yıllar uluslararası firmalarda yönetici pozisyonunda bulundu. İş tecrübesini, gayrimenkul sektöründe dünya çapında marka bilinilirliği en yüksek olan RE/MAX ile birleştirmeye karar verdi.
Lüks konut, A+ ofis, yurtiçi ve yurtdışı yatırım danışmanlığı konularında kaliteli hizmet veren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve ofis olarak kendine en yakın hissettiği Remax Mia"yı tercih etti.

Gayrimenkul pazarlamak profesyonellik gerektirir... Güven ve doğru pazarlama planlaması ile sizi kısa sürede sonuca ulaştırmak için yanınızdayım.
Portföylerim

Gülay Özmen Üstündağ

Gayrimenkul Danışmanı


İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü'nü bitirdi. 1990 yılında medikal sektörüne girerek çalışma hayatına başladı.Kısa süre içinde Satış Pazarlama Müdür Yardımcılığı'na yükseldi. Medikal sektöründe 4 yıllık tecrübeden sonra 1994 yılında kendi firmasını kurdu. Vital Medikal yıllar içinde sektörde adını duyuran bir marka haline geldi. 2008'de emekli olmasıyla birlikte Vital Medikal'den ve çalışma hayatından ayrıldı. Ocak 2017'de sevgili arkadaşı, Broker ve iş ortağı Songül Toprak Özsan'ın teklifi ile Remax ailesine katıldı.

Gayrimenkul sektöründe keyifle yol aldığımız Remax Mia ofisimizde ben de varım!
Portföylerim

Suna Demir

Gayrimenkul Danışmanı


1996-2006 yılları arasında iş hayatında, satın alma ve lojistik departmanlarında çalıştı. 2007 yılında kendi işimi kurup tekstil sektöründe mağaza işletmeciliği yaptı.
Ürünlerin temini için ÇİN'e giderek toptan satış sektörüne de adım attı. 2015 yılında Kentsel Dönüşümün de başlamasıyla inşaat sektörüne olan ilgisini farkedip, çalışma hayatında kazandığı tecrübelerini ve etki çevresini göz önüne alarak Gayrimenkul sektörüne geçiş yaptı. Kısa bir sürede başarılı oluşu ona bu işi daha profesyonel olarak yapma isteği doğurdu ve sektörün 1 numarası olan REMAX çatısı altında profesyonel olarak gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdi.

Hedefim; kaliteli, sorunsuz, kısa sürede sonuca ulaşarak, kazanan mutlu müşteriler edinmek.
Portföylerim

Metehan Türkel

Gayrimenkul Danışmanı


Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde 27 yıl çalıştıktan sonra kendi isteği ile emekli oldu. Askerlik mesleğinde kazanmış olduğum tüm bilgi, birikim ve tecrübelerini özel ilgi alanı olan emlak sektörüyle buluşturmak amacıyla Remax Mia ailesine katıldı.

Siz işlerinize veya ailenize zaman ayırın. Gayrimenkulünüzle dürüst ve etik bakış açısı ile ben ve ofisteki iş ortaklarım ilgilensin.
Portföylerim

Sibel Cihan

Gayrimenkul Danışmanı


Kadıköy Anadolu Lise"sinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. 20 yıl boyunca lüks konut, A+ ticari mekan, ofis, mağaza projeleri, iç mekan tasarımları ve uygulamaları, proje yönetimi, avm renovasyonu gibi alanlarda çalışmalar yaptı. Uluslarası firmalarla mobilya satış ve pazarlama konularında işbirlikleri yaptı.
Gayrimenkule değer katmak üzere geliştirmiş olduğu mimari iş tecrübesini bu konuda dünya markası olan RE/MAX ile birleştirmek üzere REMAX MİA ailesine katıldı.

Gayrimenkul, dünyanın neresinde olursa olsun yatırımcısına en çok kazandıran, en güvenli araçtır. Remax Mia ile alım-satım-kiralama sürecini başından sonuna kadar birlikte yürütmek için yanınızdayım.
Portföylerim

Elçin Banu İnan

Gayrimenkul Danışmanı